Miras Dergisi

35. sayımız çıktı!

Değerli Miras okuru,

COVID-19 salgını ve beraberinde gelen karantina günlerinin devam ettiği, ancak normalleşmeye doğru adımlar attığımız bir dönemden merhaba. Karantina süreci başladığından beri dergimizin yayınına ara verdik. Dağıtım ve ulaşım sorunları yaşamamak adına aldığımız bu kararın ardından, sizlere yine içeriğiyle Hristiyan düşünce ve kültürünün farklı pencerelerini açacak bir sayı hazırladığımız inanıyoruz. Zulümler, Hristiyanlık tarihinin kanla yazılmış ancak onurlu ve iman dolu sayfalarıdır. Kilise varlığını ilan ettiği günden beri ayrımcılığın, ötekileşmenin ve yobazlığın hedefi olmuştur.

Yine de bugün güçlü ve sarsılmaz bir kimliğe sahiptir. Bu kimliğin oluşum aşamalarına ışık tutmak ve sizlere yüzlerce yıllık bir gerçeği ifade etmek istedik.

Lütfen bizlere görüş, öneri ve taleplerinizi yazın. Sizlerden gelecek her türlü mesajın dergimizin içeriğinin oluşumunda çok değerli olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Dileriz yüreklere dokunan bir sayı çıkarabilmişizdir.

İstemek için: mirasileti@gmail.com

Miras Editör

Yorum Ekle

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek dergimizle ilgili son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.